ایده پردازی و تفکر استراتژیک

چگونه برای یک نیاز راه حل بسازیم؟

در زندگی کاری و روزمره مان با چالش‌ها و مشکلاتی مواجه می‌شویم و در بسیاری از آن‌ها به فکر یک راه حل کامل و جامع می افتیم تا برای دیگران هم کاربردی باشد. اما راه حل ساختن برای همیشه آسان نیست.

در کارگاه ایده پردازی و تفکر استراتژیک خواهیم گفت که چگونه نیاز‌های درست را شناسایی کنیم و چگونه برای آنها راه حل درست طراحی کنیم.

مدرس این کارگاه «کاوه یزدی فر» است که سابقه طولانی فعالیت در اکوسیستم استارتاپی کشور را دارد. تجربه زیاد در سرآوا و آواتک و الان هم تمرکز بر نوآوری در سحاب پرداز. فردی شناخته شده و کاربلد در برگزاری کارگاه‌ها و ارائه محتوای ارزشمند و کارا !

همین حالا ثبت نام کنید!

جهت ثبت نام در کارگاه با محوریت ایده پردازی و تفکر استراتژیک می توانید از مسیر زیر اقدام نمایید:

برنامه

عنوانشروعپایان
ارائه مباحث۱۴۱۵:۴۵
استراحت و پذیرایی۱۵:۴۵۱۶:۱۵
کارگاه عملی۱۶:۱۵۱۸

کمی اکسیژن

شتاب‌دهنده اکسیژن به عنوان یک عامل ارتباط ساز بین دانشگاه و بازار با تمرکز بر حمایت از تیم‌های استارت آپی سومین بازوی چرخه نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایران است؛ که در باشگاه نوآوری نیترو مستقر شده است. وجه تمایز اکسیژن با دیگر شتاب‌دهنده‌ها آن است که ورودی آن از کیفیت بالاتری برخوردار است و تمرکز بر دانشگاه علم و صنعت جریان مداومی از نیروی انسانی را به آن گسیل می‌دارد. مجموعه زیرساخت‌های فنی دانشگاه علم و صنعت نیز می‌تواند نیازمندی‌های استارتاپ‌ها را از جنبه‌های فنی برطرف نماید.

مشخصات تماس

تلفن تماس

۰۲۱-۷۳۲۲۷۸۹۱

ایمیل

info@oxygenic.ir

آدرس

تهران، نارمک، دانشگاه علم و صنعت ایران، باشگاه نوآوری نیترو، واحد ۱۰