هاردکس دوم: راهکارهای افزایش توان رقابتی استارتاپ‌های خانه هوشمند

هاردکس چیست؟

هاردکس دورهمی استارتاپ‌های سخت افزاری است که به همت مرکز نوآوری اکسیژن، هر بار با یک موضوع تخصصی شکل می‌گیرد. محوریت هاردکس انتقال تجربه استارتاپ‌هایی است که تاکنون فرصتی برای یافتن یکدیگر نداشته اند. کسب و کارهای نوپای حوزه IT به طور معمول در گردهمایی‌ها و رویداد‌های مختلف می‌توانند یکدیگر را بیابند و داشته‌های خود را به اشتراک گذارند و از هم یاد بگیرند. اما این فرصت برای استارتاپ‌های حوزه سخت افزار کمتر پیش آمده. هاردکس می خواهد با در نظر گرفتن ملاحظات و مدل‌های توسعه کسب و کار‌های سخت‌افزاری، پایگاهی برای شبکه سازی این استارتاپ‌ها باشد و از همین طریق راه‌حل‌هایی برای پاسخ به چالش‌ها و مشکلات آن‌ها فراهم آورد.

دورهمی‌های هاردکس به صورت ماهیانه برگزار می‌شود و در هر رویداد، ابتدا دو استارتاپ فعال در موضوع تخصصی رویداد به معرفی خود و مسیر شکل‌گیری و رشدشان می‌پردازند. در بخش دوم رویداد پنل تخصصی با حضور مدیران کسب و کارهایی با تجربه بیشتر برگزار می‌شود و این بخش پاسخ سوال اصلی رویداد را خواهد داد. و پایان هر رویداد هاردکس شبکه سازی و پذیرایی است.

راهکارهای افزایش توان رقابتی استارتاپ‌های خانه هوشمند

در رویداد دوم هاردکس به موضوع رقابت در بازار خانه هوشمند می‌پردازیم. استارتاپ‌های زیادی در حوزه خانه هوشمند فعال هستند، اما وجود رقبای خارجی و شرکت‌هایی که محصولات خارجی را عرضه می‌کنند، کار را برای استارتاپ‌های داخلی دشوار کرده است. در این رویداد تلاش می کنیم تا چگونگی بازارسازی و محدود‌کردن واردات خارجی را برای افزایش توان رقابت بررسی کنیم. از همین رو مهمان‌هایی را دعوت کرده ایم که هم تجربه‌ای در زمینه واردات تجهیزات الکترونیکی داشته باشند و هم زمینه خانه هوشمند فعال باشند.

همین حالا ثبت نام کنید!

جهت ثبت نام در رویداد هاردکس دوم با محوریت راهکارهای افزایش توان رقابتی استارتاپ‌های خانه هوشمند می توانید از مسیر زیر اقدام نمایید:

برنامه

 

عنوانشروع پایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۷:۰۰:۰۰ ۱۷:۱۵:۰۰
پنل چالش های کسب مجوزات تجهیزات پزشکی۱۷:۱۵:۰۰ ۱۸:۳۰:۰۰
شبکه سازی و پذیرایی۱۸:۳۰:۰۰ ۱۹:۰۰:۰۰

کمی اکسیژن

شتاب‌دهنده اکسیژن به عنوان یک عامل ارتباط ساز بین دانشگاه و بازار با تمرکز بر حمایت از تیم‌های استارت آپی سومین بازوی چرخه نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایران است؛ که در باشگاه نوآوری نیترو مستقر شده است. وجه تمایز اکسیژن با دیگر شتاب‌دهنده‌ها آن است که ورودی آن از کیفیت بالاتری برخوردار است و تمرکز بر دانشگاه علم و صنعت جریان مداومی از نیروی انسانی را به آن گسیل می‌دارد. مجموعه زیرساخت‌های فنی دانشگاه علم و صنعت نیز می‌تواند نیازمندی‌های استارتاپ‌ها را از جنبه‌های فنی برطرف نماید.

مشخصات تماس

تلفن تماس

۰۲۱-۷۳۲۲۷۸۹۱

ایمیل

info@oxygenic.ir

آدرس

تهران، نارمک، دانشگاه علم و صنعت ایران، باشگاه نوآوری نیترو، واحد ۱۰