بایومدکمپ ۱

رویداد اول بایومدکمپ به پایان رسیده است

جهت مشاهده صفحه رویداد بایومدکمپ دوم که هم اکنون در حال برگزاریست لطفا از مسیر زیر اقدام بفرمایید

بایومدکمپ، حلقه اتصال فناوری و بازار کار

بایومدکمپ یکی از رویدادهای شتاب‌دهنده اکسیژن در مرکز نوآوری نیتروی دانشگاه علم و صنعت است که با محوریت اشتغال‌زایی جوانان متخصص در حوزه تجهیزات پزشکی از دی‌ماه ۹۸ کلید می‌خورد.

رویکرد اصلی برپایی این دوره تخصصی حل مشکل جذب نیروی انسانی متخصص در بازار حرفه‌ای است. این معضل در شرکت‌های داروسازی و سلامت بسیار مهم‌تر است چون فعالان این حوزه علاوه بر تخصص در پزشکی و زیست‌فناوری، به تکنیک‌های نرم هم‌چون بازاریابی و فروش هم نیاز دارند.

پرورش نیروی کار متخصص

بایومدکمپ یک رویداد حرفه‌ای در پرورش نیروی انسانی است. ظرفیت هر رویداد محدود است و ثبت‌نام کنندگان پس از مصاحبه و پایش اولیه وارد یک دوره آموزشی دو هفته‌ای و فشرده می‌شوند که بر اساس آن آموزش‌های نرم هم‌چون کارتیمی، حل تعارض، ارتباط موثر، تکنیک‌های ارائه و مذاکره را می‌آموزند. پس از آن مهارت‌های تخصصی جهت ورود به بازار کار سلامت   در قالب کارگاه‌ها، دوره‌های تئوری و بازدید‌های علمی به شرکت‌کنندگان ارائه می‌شود. در پایان هر شرکت‌کننده یک مصاحبه حرفه‌ای با یکی از مختصصان نیروی انسانی شرکت‌های بزرگ تجهیزات پزشکی برگزار می‌کند تا کارنامه نهایی هر فرد تنظیم شود. پله آخر بایومدکمپ ارائه کارنامه تخصصی شرکت‌کنندگان به شرکت‌های فعال تجهیزات پزشکی است تا بتوانند نیروی‌ کار خود را از میان آن‌ها انتخاب کنند.

گرنت ویژه بایومدکمپ

استخدام به عنوان یک نیروی کارآمد تجهیزات پزشکی نیاز به مهارت‌های ویژه‌ای دارد. این مهارت‌ها در دو جنبه نرم و سخت تقسیم‌بندی می‌شوند. مهارت‌های نرم شامل ارتباط موثر، زبان بدن، کارتیمی، حل تعارض و موارد شخصیتی می‌شود. مهارت‌های سخت بیشتر از جنبه فنی و مهندسی به تجهیزات پزشکی می‌پردازد. در این بخش شرکت‌کنندگان با الزامات فنی و تخصصی که برای استخدام در شرکت‌های تجهیزات پزشکی است آشنا می‌شود.

 هزینه برگزاری این رویداد آموزشی برای هر یک از شرکت‌کنندگان معادل با ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان است که بعد از موفقیت شرکت‌کنندگان در آزمون پذیرش اولیه، یک میلیون تومان از آن به صورت گرنت به شرکت‌کنندگان اهدا خواهد شد و بر همین اساس هزینه‌ی شرکت در رویداد برای هر نفر با تخفیف ویژه‌ای محاسبه می‌شود

آزمون پذیرش اولیه

متقاضیان شرکت در بایومدکمپ ابتدا می‌بایست در آزمون شخصیت ‌شناسی NEO 5 که با همکاری تست تاپ برگزار می‌شود شرکت کنند.

هدف از برگزاری این آزمون شناخت ویژگی‌های شخصیتی متقاضیان جهت انتخاب بهترین افراد برای ورود به بوت‌کمپ تجهیزات پزشکی است. مطالعات ما در زمینه نیازمندی‌های شرکت‌های تجهیزات پزشکی در حوزه منابع انسانی، نشان می‌دهد که برخی از گونه‌های شخصیتی بهتر از دیگران می‌توانند به عضویت در این شرکت‌ها در آیند. از همین رو نتایج تست شخصیت شناسی هر متقاضی در اختیار کارشناسان نیروی انسانی قرار می‌گیرد تا بهترین گزینه‌ها برای ورود به بایومد‌کمپ برگزیده ‌شوند.

آزمون شامل ۶۰ سوال است که به صورت آنلاین برگزارمی‌شود و پس از اتمام، نتیجه آن در اختیار شرکت‌کننده قرار می‌گیرد. لینک شرکت در آزمون برای متقاضیان در اینجا و هم‌چنین در صفحه ثبت نام رویداد قرار دارد

چه کسانی در بایومدکمپ می‌توانند شرکت‌کنند؟

مخاطبان بایومدکمپ

مخاطب اول بایومدکمپ دانشجویان، فارغ التحصیلان و کسانی اند که علاقه‌مند به جذب در صنعت تجهیزات پزشکی هستند. باید گفت که بازار کار تجهیزات پزکشی محدود به دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مهندسی پزشکی نمی‌شود و رشته‌های مهندسی مکانیک، مواد، برق و حتی صنایع نیز‌ می‌توانند در این صنعتی که گردش سالیانه آن در ایران ۲.۵ میلیارد دلار است جذب شوند. بیش از دو هزار شرکت تجهیزات پزشکی در ایران، دسته دوم مخاطبان بایومدکمپ را تشکیل می‌دهند که می‌توانند نیروی کار متخصص خود را از میان شرکت‌کنندگان انتخاب کنند. هزار شرکت تولیدکننده تجهیزات پزشکی در کشور، با چالش جذب واستخدام نیروی کار توانمند مواجه‌ اند. بایومدکمپ می‌تواند آن‌ها را در رفع این مشکلات یاری کند.  

اساتید دوره

امیر نفریه

مدیر کل منابع انسانی گروه زرین رویا

محمود رضا مرآتی

مدیر تحقیق و توسعه پویندگان راه سعادت

داوود معتمدی

مدیرعامل مهندسی زیستی آروکو

داریوش سنقری

متخصص جذب و استخدام در صنعت تجهیزات پزشکی

حمید عزیززاده

مدیر استاندارد پویندگان راه سعادت

حنیف سالمکار

مدیر منابع انسانی ارکیدفارمد

محسن روستا

سرپرست جذب استعداد و برند کارفرمایی کاله

خانم میرجعفری

مدیر کنترل کیفی پویندگان راه سعادت

بهار مدیری

مدیر کسب و کارهای الکترونیک گروه خسرومدیساطب

مهدی نعمتی ختمی

مدیر تولید نبض

مژگان ظریف

ارزیاب اعتباربخشی بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی ایران

اکبر باشی زاده

مدیر مهندسی آروین پژوهان نور

حامیان

همین حالا ثبت نام کنید

شرکت در بایومد‌کمپ با حمایت صندوق زیست فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری و با اهدای گرنت یک میلیون تومانی به افرادی که بتوانند مصاحبه پذیرش اولیه را با موفقیت پشت سر گذارند، صورت می‌گیرد. پس اگر علاقه‌مند به جذب و استخدام در صنعت تجهیزات پزشکی هستید، می‌توانید با مراجعه به لینک زیر جهت تکمیل اطلاعات اقدام نمایید. 
هم‌چنین شرکت‌های فعال در صنعت تجیهزات پزشکی نیز می‌توانند با ورود به صفحه ثبت نام علاقه‌مندی خود را برای عضویت در شبکه شرکت‌های بایومدکمپ اعلام نمایند تا در پایان رویداد لیست و کارنامه مخاطبان در اختیار آن‌ها قرار گیرد. 

کمی اکسیژن

شتاب‌دهنده اکسیژن به عنوان یک عامل ارتباط ساز بین دانشگاه و بازار با تمرکز بر حمایت از تیم‌های استارت آپی سومین بازوی چرخه نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایران است؛ که در باشگاه نوآوری نیترو مستقر شده است. وجه تمایز اکسیژن با دیگر شتاب‌دهنده‌ها آن است که ورودی آن از کیفیت بالاتری برخوردار است و تمرکز بر دانشگاه علم و صنعت جریان مداومی از نیروی انسانی را به آن گسیل می‌دارد. مجموعه زیرساخت‌های فنی دانشگاه علم و صنعت نیز می‌تواند نیازمندی‌های استارتاپ‌ها را از جنبه‌های فنی برطرف نماید.

مشخصات تماس

تلفن تماس

۰۲۱-۷۶۸۷۱۱۴۰

ایمیل

info@oxygenic.ir

آدرس

تهران - بزرگراه شهید باقری - خیابان فرجام غربی - بعد از خیابان سراج - جنب بانک آینده - پلاک ۴۲۹