بایومدکمپ ۲

بایومدکمپ، حلقه اتصال فناوری و بازار کار

بایومدکمپ رویدادی است که با همت مرکز نوآوری اکسیژن و با محوریت اشتغال‌زایی جوانان متخصص در حوزه زیست فناوری از دی‌ماه ۹۸ کلید خورده است رویکرد اصلی برپایی این دوره تخصصی حل مشکل جذب نیروی انسانی متخصص در بازار حرفه‌ای است. این معضل در شرکت‌های داروسازی و سلامت بسیار مهم‌تر است چون فعالان این حوزه علاوه بر تخصص در پزشکی و زیست‌فناوری، به مهارت‌های نرم هم‌چون رفتار حرفه‌ای، مذاکره و فروش و کار تیمی هم نیاز دارند.

پرورش نیروی کار متخصص

بایومدکمپ یک رویداد حرفه‌ای در پرورش نیروی انسانی است. ظرفیت هر رویداد محدود است و ثبت‌نام کنندگان پس از مصاحبه و پایش اولیه وارد یک دوره آموزشی چند هفته‌ای و فشرده می‌شوند که بر اساس آن آموزش‌های نرم هم‌چون کارتیمی، حل تعارض، ارتباط موثر، تکنیک‌های ارائه و مذاکره را می‌آموزند. پس از آن مهارت‌های تخصصی جهت ورود به بازار کار سلامت را در قالب کارگاه‌ها، دوره‌های تئوری و بازدید‌های علمی می‌آموزند. در پایان هر شرکت‌کننده یک مصاحبه حرفه‌ای با یکی از مختصصان نیروی انسانی شرکت‌های بزرگ تجهیزات پزشکی برگزار می‌کند تا کارنامه نهایی هر فرد تنظیم شود. پله آخر بایومدکمپ ارائه کارنامه تخصصی شرکت‌کنندگان به شرکت‌های فعال تجهیزات پزشکی است تا بتوانند نیروی‌ کار خود را از میان آن‌ها انتخاب کنند.

گرنت ویژه بایومدکمپ

استخدام به عنوان یک نیروی کارآمد نماینده علمی فروش نیاز به مهارت‌های ویژه‌ای دارد. این مهارت‌ها در دو جنبه عمومی و تخصصی تقسیم‌ می‌شوند. مهارت‌های نرم شامل ارتباط موثر، زبان بدن، کارتیمی، حل تعارض و موارد شخصیتی می‌شود. مهارت‌های سخت بیشتر به جنبه‌های علمی دارو می‌پردازد. در این بخش شرکت‌کنندگان با الزامات فنی و تخصصی که برای استخدام در شرکت‌های دارویی است آشنا می‌شود.

هزینه برگزاری این رویداد آموزشی برای هر یک از شرکت‌کنندگان معادل با ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان است که بعد از موفقیت شرکت‌کنندگان در آزمون پذیرش اولیه، یک میلیون تومان از آن به صورت گرنت به پذیرفته‌شدگان اهدا خواهد شد و بر همین اساس هزینه‌ی شرکت در رویداد برای هر نفر با تخفیف ویژه‌ای محاسبه می‌شود.

آزمون پذیرش اولیه

متقاضیان شرکت در بایومدکمپ ابتدا می‌بایست در آزمون “رغبت شغلی هالند” که با همکاری تست تاپ برگزار می‌شود شرکت کنند.

هدف از برگزاری این آزمون شناخت ویژگی‌های شخصیتی متقاضیان علایق آن‌ها جهت انتخاب بهترین افراد برای ورود به رویداد بایومدکمپ است. مطالعات ما در زمینه نیازمندی‌های شرکت‌های داروسازی در حوزه منابع انسانی، نشان می‌دهد که برخی از گونه‌های شخصیتی بهتر از دیگران می‌توانند به عضویت در این شرکت‌ها در آیند. از همین رو نتایج آزمون هالند هر متقاضی در اختیار کارشناسان نیروی انسانی قرار می‌گیرد تا بهترین گزینه‌ها برای ورود به بایومد‌کمپ برگزیده ‌شوند.

اساتید دوره

امیر نفریه

مدیر کل منابع انسانی گروه زرین رویا

سعید امینی

مدیر پشتیبانی کسب و کار شرکت ارکید فارمد

اصغر امیری

مدیر ارشد فروش در شرکت کاله

محمد ابراهیم دهدشتی

مدیر ارشد عملیات مرکز نوآوری اکسیژن

رضا اصغریان

مدرس و مشاور کسب و کار

حنیف سالمکار

مدیر منابع انسانی فیلم گردی

محسن روستا

سرپرست جذب استعداد و برند کارفرمایی کاله

مریم حنطوش زاده

سمانه حسامی

کارشناس جذب و توسعه استخدام در شرکت پارس حیات

نسیم انجیدنی

مدیر مدیکال شرکت ارکید فارمد

حامیان

همین حالا ثبت نام کنید

شرکت در بایومد‌کمپ با حمایت صندوق زیست فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری و با اهدای گرنت یک میلیون تومانی به افرادی که بتوانند مصاحبه پذیرش اولیه را با موفقیت پشت سر گذارند، صورت می‌گیرد. پس اگر علاقه‌مند به جذب و استخدام در صنعت دارو هستید، می‌توانید با مراجعه به لینک زیر جهت تکمیل اطلاعات اقدام نمایید. 
هم‌چنین شرکت‌های فعال در صنعت دارو نیز می‌توانند با ورود به صفحه ثبت نام علاقه‌مندی خود را برای عضویت در شبکه شرکت‌های بایومدکمپ اعلام نمایند تا در پایان رویداد لیست و کارنامه مخاطبان در اختیار آن‌ها قرار گیرد. 

کمی اکسیژن

شتاب‌دهنده اکسیژن به عنوان یک عامل ارتباط ساز بین دانشگاه و بازار با تمرکز بر حمایت از تیم‌های استارت آپی سومین بازوی چرخه نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایران است؛ که در باشگاه نوآوری نیترو مستقر شده است. وجه تمایز اکسیژن با دیگر شتاب‌دهنده‌ها آن است که ورودی آن از کیفیت بالاتری برخوردار است و تمرکز بر دانشگاه علم و صنعت جریان مداومی از نیروی انسانی را به آن گسیل می‌دارد. مجموعه زیرساخت‌های فنی دانشگاه علم و صنعت نیز می‌تواند نیازمندی‌های استارتاپ‌ها را از جنبه‌های فنی برطرف نماید.

مشخصات تماس

تلفن تماس

۰۲۱-۷۶۸۷۱۱۴۰

ایمیل

info@oxygenic.ir

آدرس

تهران - بزرگراه شهید باقری - خیابان فرجام غربی - بعد از خیابان سراج - جنب بانک آینده - پلاک ۴۲۹