هاردکس سوم: استارتاپ‌های آب و برق، چالش فروش به دولت

چالش فروش به دولت

در رویداد سوم هاردکس با موضوع چالش فروش به دولت می‌پردازیم. استارتاپ‌های زیادی در حوزه آب و برق هستند، اما یکی از مشکلاتی که به شدت گریبان گیر این استارتاپ ها شده، دولت است؛ از آنجایی که مشتری اصل اینگونه استارتاپ ها وزارت نیرو است پس باید حامی و خریدار این محصولات باشد تا چالش‌های این استارتاپ‌ها به صورت واقعی‌تری پیگیری شود. اما متاسفانه سیستم دولتی و بروکراسی های خاص آن عرصه را بر این استارتاپ ها تنگ کرده و باعث شده تا محصولات این استارتاپ ها بلا استفاده بماند.در این رویداد قصد داریم تا راهی برای برطرف کردن این مشکل بیابیم.

هاردکس چیست؟

هاردکس دورهمی استارتاپ‌های سخت افزاری است که به همت مرکز نوآوری اکسیژن، هر بار با یک موضوع تخصصی شکل می‌گیرد. محوریت هاردکس انتقال تجربه استارتاپ‌هایی است که تاکنون فرصتی برای یافتن یکدیگر نداشته اند. کسب و کارهای نوپای حوزه IT به طور معمول در گردهمایی‌ها و رویداد‌های مختلف می‌توانند یکدیگر را بیابند و داشته‌های خود را به اشتراک گذارند و از هم یاد بگیرند. اما این فرصت برای استارتاپ‌های حوزه سخت افزار کمتر پیش آمده. هاردکس می خواهد با در نظر گرفتن ملاحظات و مدل‌های توسعه کسب و کار‌های سخت‌افزاری، پایگاهی برای شبکه سازی این استارتاپ‌ها باشد و از همین طریق راه‌حل‌هایی برای پاسخ به چالش‌ها و مشکلات آن‌ها فراهم آورد.

دورهمی‌های هاردکس به صورت ماهیانه برگزار می‌شود و در هر رویداد، ابتدا دو استارتاپ فعال در موضوع تخصصی رویداد به معرفی خود و مسیر شکل‌گیری و رشدشان می‌پردازند. در بخش دوم رویداد پنل تخصصی با حضور مدیران کسب و کارهایی با تجربه بیشتر برگزار می‌شود و این بخش پاسخ سوال اصلی رویداد را خواهد داد. و پایان هر رویداد هاردکس شبکه سازی و پذیرایی است.

عطیه حاج حسن

کارشناس ارشد توسعه بازار شرکت پرتو انرژی

مدیر هسته فناور نو زیست سامان

افشین خصالی

مدیرعامل ساتکاب

مدیرکل حمایت از ساخت داخل و توسعه صادرات شرکت ساتکاب

حمید نجارزادگان

مدیرعامل استارتاپ EO

پسادکتری محیط زیست انستیو آب و انرژی دانشگاه صنعتی شریف

همین حالا ثبت نام کنید!

جهت ثبت نام در رویداد هاردکس سوم با محوریت استارتاپ‌های آب و برق، چالش فروش به دولت می توانید از مسیر زیر اقدام نمایید:

برنامه

عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۴:۰۰:۰۰۱۴:۱۵:۰۰
پرزنت استارتاپ ها۱۴:۱۵:۰۰۱۵:۰۰:۰۰
پنل چالش فروش به دولت۱۵:۰۰:۰۰۱۶:۰۰:۰۰
شبکه سازی و پذیرایی۱۶:۰۰:۰۰۱۷:۰۰:۰۰

حامیان

 

 

 

 

 

 

 

 

برگزارکنندگان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کمی اکسیژن

شتاب‌دهنده اکسیژن به عنوان یک عامل ارتباط ساز بین دانشگاه و بازار با تمرکز بر حمایت از تیم‌های استارت آپی سومین بازوی چرخه نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایران است؛ که در باشگاه نوآوری نیترو مستقر شده است. وجه تمایز اکسیژن با دیگر شتاب‌دهنده‌ها آن است که ورودی آن از کیفیت بالاتری برخوردار است و تمرکز بر دانشگاه علم و صنعت جریان مداومی از نیروی انسانی را به آن گسیل می‌دارد. مجموعه زیرساخت‌های فنی دانشگاه علم و صنعت نیز می‌تواند نیازمندی‌های استارتاپ‌ها را از جنبه‌های فنی برطرف نماید.

مشخصات تماس

تلفن تماس

۰۲۱-۷۳۲۲۷۸۹۱

ایمیل

info@oxygenic.ir

آدرس

تهران، نارمک، دانشگاه علم و صنعت ایران، باشگاه نوآوری نیترو، واحد ۱۰