فراخوان اولین دوره شتابدهی

مرکز نوآوری اکسیژن برخواسته از تجربه چند ساله در رشته های فنی و مهندسی،در پی آن است تا به عنوان یک عامل ارتباط ساز با تمرکز بر دانشگاه علم و صنعت فعالیت کند. اکسیژن محیطی را در نزدیکی دانشگاه علم و صنعت جهت اجرای برنامه های حمایتی خود فراهم کرده است. همچنین این مرکز در داخل دانشگاه نیز مستقر است و فضایی برای حضور بیشتر دانشجویان به وجود آورده است. حضور مستمر فارغ التحصیلان دانشگاه علم و صنعت و افرادی که تجربه کار در صنعت را دارند، به عنوان مربی در کنار دانشجویان بسیار مفید خواهد بود. دانشجویان جذب شده از طریق فراخوان به اکسیژن بعد از گذراندن دوره‎های کسب و کار و آمادگی نسبی در برنامه شتابدهی اکسیژن وارد خواهند شد و پس از آن حمایت از ایده های دانشی با ساز و کار شتابدهی صورت خواهد پذیرفت.

در دوره شتابدهی پیش رو که پس از فراخوان و ثبت نام آغاز خواهد شد، با همکاری سرمایه گذاران محترم به ساخت نمونه اولیه از طرح و ایده های موجود می‎پردازیم و پس از آن با ارائه به سرمایه گذار مربوطه و در صورت تایید ایشان اقدام به تولید و عرضه عمومی خواهیم کرد. شایان ذکر است که عمده استارت آپ های حاضر در شتاب دهنده اکسیژن به فعالیت های سخت افزاری مشغول هستند و در انتهای کار بنا بر تولید در محصولات خود دارند.

متقاضیان استفاده از امکانات و خدمات مرکز نوآوری اکسیژن می توانند از طریق فرم ثبت نام اقدام نمایند. مهلت ثبت نام تا ۲۱ اردیبهشت ماه می‎باشد. به اطلاع می‌رساند پس از بررسی رزومه‌های دریافتی، از تیم‌ها و گروه‌های فعال مصاحبه خواهد شد و در نهایت، تعداد محدودی از تیم‎ها به مرحله‌ی پیش‌شتابدهی راه خواهند یافت. پس از طی ۲ ماه برنامه‌ی فشرده‌ی آموزشی و کمکی، تیم‌ها با هم به رقابت پرداخته و در نهایت از میان آن‌ها تیم های منتخب، جهت ورود به مرحله‌ی شتابدهی، برگزیده خواهند شد.

کمی اکسیژن

شتاب‌دهنده اکسیژن به عنوان یک عامل ارتباط ساز بین دانشگاه و بازار با تمرکز بر حمایت از تیم‌های استارت آپی سومین بازوی چرخه نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایران است؛ که در باشگاه نوآوری نیترو مستقر شده است. وجه تمایز اکسیژن با دیگر شتاب‌دهنده‌ها آن است که ورودی آن از کیفیت بالاتری برخوردار است و تمرکز بر دانشگاه علم و صنعت جریان مداومی از نیروی انسانی را به آن گسیل می‌دارد. مجموعه زیرساخت‌های فنی دانشگاه علم و صنعت نیز می‌تواند نیازمندی‌های استارتاپ‌ها را از جنبه‌های فنی برطرف نماید.

مشخصات تماس

تلفن تماس

۰۲۱-۷۳۲۲۷۸۹۱

ایمیل

info@oxygenic.ir

آدرس

تهران، نارمک، دانشگاه علم و صنعت ایران، باشگاه نوآوری نیترو، واحد ۱۰