روش ساختن استارتاپ ناب

درباره رویداد

کارآفرین های زیادی فرضیه های خود را در ذهنشان نگه می دارند. این کار سریع ترین راه برای پیشرفت است ولی فقط باعث می شود که فرض های نادرست خودتان را تائید کنید. برای ایجاد یک محصول موفق، در اصل، باید ریسک را کاهش داد. مشتری ها زمانی محصول شما را می خرند که بتوانند به شما اعتماد کنند و مشکلشان را حل کنید. سرمایه گذارها هم زمانی برای شما ارزش قائل می شوند که مطمئن باشند، می توانید مدل کسب و کاری مقیاس پذیر ایجاد کنید. استارتاپ ماهیتی پر ریسک دارد و کار واقعی ما کاهش دادن این ریسک است. شما در این کارگاه با مراحل رشد استارتاپ ناب اشنا میشوید.

در کارگاه «روش ساخت استارتاپ ناب» که مرکز نوآوری اکسیژن برگزار کننده آن است، تلاش میکنیم تا رویکرد ناب را برای راه اندازی کسب و کار تشریح کنیم. بخش‌های مختلف بوم ناب را یاد بگیرید و بتوانید یک بوم برای کسب و کار خودتان بسازید.

با شرکت در این کارگاه چه چیزی‌هایی یاد میگیرید؟

 

  •  رویکرد ناب چیست و چه مزیت‌هایی نسبت به رویکرد‌های دیگر دارد
  •  بوم ناب کسب و کار و مقایسه آن با مدل کسب و کار استروالدر
  • مراحل راه‌اندازی استارتاپ با استفاده از مدل ناب
  •  چرخه یادگیری معتبر و اهمیت آن

!همین حالا ثبت نام کنید

جهت ثبت نام در رویداد استارتاپ ناب با محوریت کاهش ریسک های شکست یک استارتاپ می توانید از مسیر زیر اقدام نمایید:

 

برنامه

عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۹:۰۰۹:۱۰
تشریح رویکرد ناب۹:۱۰۱۰:۰۰
معرفی چرخه یادگیری۱۰:۰۰۱۰:۳۰
پذیرایی۱۰:۳۰۱۰:۴۵
ارائه بخش‌های مختلف بوم ناب۱۰:۴۵۱۲:۰۰

کمی اکسیژن

شتاب‌دهنده اکسیژن به عنوان یک عامل ارتباط ساز بین دانشگاه و بازار با تمرکز بر حمایت از تیم‌های استارت آپی سومین بازوی چرخه نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایران است؛ که در باشگاه نوآوری نیترو مستقر شده است. وجه تمایز اکسیژن با دیگر شتاب‌دهنده‌ها آن است که ورودی آن از کیفیت بالاتری برخوردار است و تمرکز بر دانشگاه علم و صنعت جریان مداومی از نیروی انسانی را به آن گسیل می‌دارد. مجموعه زیرساخت‌های فنی دانشگاه علم و صنعت نیز می‌تواند نیازمندی‌های استارتاپ‌ها را از جنبه‌های فنی برطرف نماید.

مشخصات تماس

تلفن تماس

۰۲۱-۷۳۲۲۷۸۹۱

ایمیل

info@oxygenic.ir

آدرس

تهران، نارمک، دانشگاه علم و صنعت ایران، باشگاه نوآوری نیترو، واحد ۱۰