برگزاری هفته دوم رویداد بایومدکمپ

هفته دوم رویداد بایومدکمپ که با همت مرکز نوآوری اکسیژن و با هدف پرورش نیروی انسانی متخصص در صنعت تجهیزات پزشکی است، درروز پنجشنبه و جمعه  در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد.

صبح روز پنجشنبه اولین کارگاه با موضوع ” رزومه نویسی و ارائه موثر ” با مربی گری آقای محسن روستا سرپرست کنونی جذب و استعدادهای گروه سولیکو کاله برگزار شد. در این رویداد ویژگی های یک رزومه خوب، چگونگی حضور در جلسات مصاحبه و نکات مثبت و منفی در رزومه نویسی همراه با نمونه های عملی ارائه شد. بعد از ظهر پنجشنبه کارگاه بعدی با موضوع   ” رفتار سازمانی و سازگاری ” توسط آقای حنیف سالمکار مدیر منابع انسانی ارکید فارمد برگزار شد. در این کارگاه فرهنگ های سازمان های مختلفت تشریح شد و شیوه کشف فرهنگ سازمان و شیوه تعامل با فرهنگ های مختلفشرح داده شد.

 روز جمعه کارگاه ها ادامه یافت و اولین کارگاه این روز با موضوع ” استانداردهای ISQ/QS/CE/FDA ” با مربی گری مهدی نعمتی، مدیر تولید و طراحی گوشی های پزشکی دیجیتال شرکت نبض هوشمند سلامت برگزار شد؛ و در بعد از ظهر جمعه کارگاه “بسته بندی و روش های استریل” با مربی گری خانم دکتر مژگان ظریف رفتار با تشریح انواع روش های استریل سازی، تقسیم بندی ابزارهای بیمارستانی و ردیابی اقلام ارائه گردید.

کمی اکسیژن

شتاب‌دهنده اکسیژن به عنوان یک عامل ارتباط ساز بین دانشگاه و بازار با تمرکز بر حمایت از تیم‌های استارت آپی سومین بازوی چرخه نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایران است؛ که در باشگاه نوآوری نیترو مستقر شده است. وجه تمایز اکسیژن با دیگر شتاب‌دهنده‌ها آن است که ورودی آن از کیفیت بالاتری برخوردار است و تمرکز بر دانشگاه علم و صنعت جریان مداومی از نیروی انسانی را به آن گسیل می‌دارد. مجموعه زیرساخت‌های فنی دانشگاه علم و صنعت نیز می‌تواند نیازمندی‌های استارتاپ‌ها را از جنبه‌های فنی برطرف نماید.

مشخصات تماس

تلفن تماس

۰۲۱-۷۳۲۲۷۸۹۱

ایمیل

info@oxygenic.ir

آدرس

تهران، نارمک، دانشگاه علم و صنعت ایران، باشگاه نوآوری نیترو، واحد ۱۰