برگزاری هاردکس سوم

هاردکس سوم در پژوهشگاه نیرو و با حضوری جمعی از مدیران برگزار شد

هاردکس سوم با موضوع آب و انرژی در روز 24 آذر 98 و به مناسبت هفنه پژوهش در پژوهشگاه نیرو برگزار شد.

در این رویداد تلاش شد تا مشکلات استارتاپ های حوزه آب و انرژی مطرح شود و آقای خصالی به عنوان نماینده دولتی به سوالات پاسخ دهد.

از جمله سوالات مهمی که آقای نجارزادگان(مدیر عامل استارتاپ EO) مطرح کردند در خصوص بازاریابی و امکان تست محصولات برای نشان دادن نتیجه مطلوب محصولات بود که چنین اجازه ای عموما توسط سازمان ها داده نمیشود.

همچنین خانوم حاج حسن(کارشناس توسعه در شتابدهنده آبان) از مشکلاتی که ویندور لیست ها و ضمانتنامه ها برای استارتاپ های این حوزه ایجاد کردند گفت.

دکتر خصالی نیز بعد از پاسخ به برخی از سوالات ، از تنظیم نظامنامه جدیدی در این زمینه خبر داد که میتواند بسیاری از این مشکلات را حل کند.

کمی اکسیژن

شتاب‌دهنده اکسیژن به عنوان یک عامل ارتباط ساز بین دانشگاه و بازار با تمرکز بر حمایت از تیم‌های استارت آپی سومین بازوی چرخه نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایران است؛ که در باشگاه نوآوری نیترو مستقر شده است. وجه تمایز اکسیژن با دیگر شتاب‌دهنده‌ها آن است که ورودی آن از کیفیت بالاتری برخوردار است و تمرکز بر دانشگاه علم و صنعت جریان مداومی از نیروی انسانی را به آن گسیل می‌دارد. مجموعه زیرساخت‌های فنی دانشگاه علم و صنعت نیز می‌تواند نیازمندی‌های استارتاپ‌ها را از جنبه‌های فنی برطرف نماید.

مشخصات تماس

تلفن تماس

۰۲۱-۷۳۲۲۷۸۹۱

ایمیل

info@oxygenic.ir

آدرس

تهران، نارمک، دانشگاه علم و صنعت ایران، باشگاه نوآوری نیترو، واحد ۱۰