بازار جذاب نیروی کار در صنعت تجهیزات پزشکی

صنعت تجهیزات پزشکی

گفت و گو با دکتر سنقری از متخصصین توسعه نیروی انسانی در صنعت تجهیزات پزشکی، روز شنبه ۱۶ آذرماه در مرکز نوآوری اکسیژن برگزار شد. در این رویداد دکتر سنقری از جذابیت بالای بازار نیروی انسانی در صنعت تجهیزات پزشکی گفتند.

دکتر سنقری که دارای مدرک روانشناسی و مدیریت کسب و کار هستند، به عنوان متخصص توسعه منابع انسانی در حوزه تجیهزات پزشکی، مشاوره تعداد زیادی از فعال را بر عهده دارند و مسئولیت جذب نیروی انسانی در این شرکت‌ها را انجام می‌دهند.

دکتر سنقری در بایومدکمپ تحلیل تست‌های NEO را بر عهده دارند. هم‌چنین در کارگاه شخصیت شناسی و برگزاری درمصاحبه پایانی رویداد با ما همراه هستند.

کمی اکسیژن

شتاب‌دهنده اکسیژن به عنوان یک عامل ارتباط ساز بین دانشگاه و بازار با تمرکز بر حمایت از تیم‌های استارت آپی سومین بازوی چرخه نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایران است؛ که در باشگاه نوآوری نیترو مستقر شده است. وجه تمایز اکسیژن با دیگر شتاب‌دهنده‌ها آن است که ورودی آن از کیفیت بالاتری برخوردار است و تمرکز بر دانشگاه علم و صنعت جریان مداومی از نیروی انسانی را به آن گسیل می‌دارد. مجموعه زیرساخت‌های فنی دانشگاه علم و صنعت نیز می‌تواند نیازمندی‌های استارتاپ‌ها را از جنبه‌های فنی برطرف نماید.

مشخصات تماس

تلفن تماس

۰۲۱-۷۳۲۲۷۸۹۱

ایمیل

info@oxygenic.ir

آدرس

تهران، نارمک، دانشگاه علم و صنعت ایران، باشگاه نوآوری نیترو، واحد ۱۰