آغاز رویداد بایومدکمپ در صندوق نوآوری و شکوفایی

بایومدکمپ در 3 بهمن آغاز شد

رویداد بایومدکمپ که با همت مرکز نوآوری اکسیژن با هدف پرورش نیروی انسانی مختصص در صنعت تجهیزات پزشکی برگزار می‌شود، صبح امروز با سخنرانی امیرحسین خان احمدی مدیر مرکز نوآوری اکسیژن آغاز به کار کرد.

خان احمدی در ابتدای صحبت‌های خود از مشکلات شرکت‌ها در جذب و استخدام نیروی انسانی سخن گفت و اضافه کرد که بوت‌کمپ‌ها می‌توانند با آموزش حرفه‌ای افراد، هزینه‌های جذب نیروی انسانی و ریسک استخدام را تا حد زیادی کاهش دهند.

مدیر مرکز نوآوری اکسیژن در ادامه صحبت‌های خود مسیر برگزاری رویداد را این طور معرفی کرد که در ابتدا جلسات متعددی با شرکت‌های فعال در صنعت تجهیزات پزشکی برگزار شد تا چالش‌های اصلی آن‌ها در جذب نیروی انسانی شناسایی شود. پس از آن طراحی دوره آموزشی و انتخاب اساتید رویداد انجام شد و در نهایت کمپین تبلیغاتی وسیعی در فضای مجازی با مخاطب قرار دادن جامعه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی به اجرا در آمد.

بایومدکمپ با ثبت نام اولیه ۱۴۶ نفر و انتخاب نهایی ۴۷ نفر آغاز شد که شرکت‌کنندگان ابتدا در کارگاه‌های مهارت‌های نرم منابع انسانی هم‌چون رفتار سازمانی و سازگارپذیری، رفتار حرفه‌ای، حل تعارض و شخصیت‌شناسی حاضر می‌شوند. نیمه دوم رویداد به کارگاه‌های تخصصی تجهیزات پزشکی مثل استاندارد‌های CE/ ISO/ FDA، تدوین تکنیکال فایل، مدیریت ریسک، بسته‌بندی و استریل، دستگاه‌های آزمایشگاه و عیب‌یابی اختصاص دارد.

این رویداد تا پایان بهمن‌ماه ۹۸ هر پنج شنبه و جمعه در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار خواهد شد.

کمی اکسیژن

شتاب‌دهنده اکسیژن به عنوان یک عامل ارتباط ساز بین دانشگاه و بازار با تمرکز بر حمایت از تیم‌های استارت آپی سومین بازوی چرخه نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایران است؛ که در باشگاه نوآوری نیترو مستقر شده است. وجه تمایز اکسیژن با دیگر شتاب‌دهنده‌ها آن است که ورودی آن از کیفیت بالاتری برخوردار است و تمرکز بر دانشگاه علم و صنعت جریان مداومی از نیروی انسانی را به آن گسیل می‌دارد. مجموعه زیرساخت‌های فنی دانشگاه علم و صنعت نیز می‌تواند نیازمندی‌های استارتاپ‌ها را از جنبه‌های فنی برطرف نماید.

مشخصات تماس

تلفن تماس

۰۲۱-۷۳۲۲۷۸۹۱

ایمیل

info@oxygenic.ir

آدرس

تهران، نارمک، دانشگاه علم و صنعت ایران، باشگاه نوآوری نیترو، واحد ۱۰