آخر هفته ها با اینترنت اشیا

موضوع چیست؟

امروزه کمتری کسی پیدا می شود که خواسته یا ناخواسته با نمودهای اینترنت اشیا مواجه نشده باشد. بسیاری از محصولات فناورانه امروزی مانند تلفن همراه هوشمند، تجهیزات سلامت هوشمند، شهر هوشمند، صنعت هوشمند و … در مسیر قرارگیری در اکوسیستم جدیدی هستند که اکوسیستم اینترنت اشیا نامیده می شود. در این اکوسیستم، قرار است دنیای فیزیکی و مجازی به صورت یکپارچه قابل دسترس باشند و اشیا فیزیکی همانند موجودیتهای مجازی قابل دسترس باشند.

دوره “آخر هفته با اینترنت اشیا“، یک دوره آموزشی چندبعدی ( multidimensional) است که با هدف ایجاد شناخت کامل نسبت به ابعاد کسب و کاری و فنی به حوزه اینترنت اشیا طراحی شده است. در این دوره لایه های چهارگانه تعریف شده برای اینترنت اشیا ( لایه کسب و کار، لایه پلتفرم، لایه ارتباطات و لایه اشیا ) معرفی شده و اطلاعات لازم برای شناخت نسبت به هر کدام ارائه خواهد شد.

کمی بیشتر در مورد رویداد

دوره در سه روز در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه در دانشکده مهندسی برق دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد شد. دو روز اول به ارائه موضوعات تئوری در حوزه های مختلف مرتبط با اینترنت اشیا پرداخته خواهد شد. در روز سوم ( جمعه ) یک کارگاه یک روزه برای کارهای فنی و کارهای کسب و کاری برنامه ریزی شده است

تیم برگزار کنندگان این دوره، با استفاده از تجربه های موفق برگزاری چالش اینترنت اشیا در دانشگاه علم و صنعت در شهریورماه ۱۳۹۶ و آخر هفته با اینترنت اشیا در دانشگاه خواجه نصیر در اسفندماه ۱۳۹۶، با بازطراحی دوره و به روز رسانی محتوا و نحوه ارائه مطالب، سعی کرده است تا بالاترین رضایت را در شرکت کنندگان ایجاد نماید.

همین الان ثبت نام کنید!

جهت ثبت نام در رویداد آخر هفته با اینترنت اشیاء می توانید از مسیر زیر اقدام نمایید:

کمی اکسیژن

شتاب‌دهنده اکسیژن به عنوان یک عامل ارتباط ساز بین دانشگاه و بازار با تمرکز بر حمایت از تیم‌های استارت آپی سومین بازوی چرخه نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایران است؛ که در باشگاه نوآوری نیترو مستقر شده است. وجه تمایز اکسیژن با دیگر شتاب‌دهنده‌ها آن است که ورودی آن از کیفیت بالاتری برخوردار است و تمرکز بر دانشگاه علم و صنعت جریان مداومی از نیروی انسانی را به آن گسیل می‌دارد. مجموعه زیرساخت‌های فنی دانشگاه علم و صنعت نیز می‌تواند نیازمندی‌های استارتاپ‌ها را از جنبه‌های فنی برطرف نماید.

مشخصات تماس

تلفن تماس

۰۲۱-۷۳۲۲۷۸۹۱

ایمیل

info@oxygenic.ir

آدرس

تهران، نارمک، دانشگاه علم و صنعت ایران، باشگاه نوآوری نیترو، واحد ۱۰